14 Čvn

Patrik Jahoda stříbrný v časovce dalšího kola světového poháru

Světový pohár v cyklistice pokračoval druhým kolem ve švýcarském Yverdonu. Stejně jako v v prvním kole i v Yverdonu se postavilo na start dnešní časovky více než 300 závodníků.

Nejlépe se vedlo handbikerovi Patriku Jahodovi v kategorii H1, který vybojoval  znovu jako před týdnem stříbrnou medaili.

Jirka Ježek, který do Yverdonu přicestoval až dnes a na start časovky se postavil pouhé 3 hodiny po příjezdu do dějiště závodu, skončil na pátém místě, když zajel výborný čas dělící jej od medailové pozice jen o 16 sekund.

Dalším jezdcům kategorie H se bohužel nedařilo tak jako minulý týden. Katka Antošová po kolizi s Italkou Schuler skončila na osmém místě. Pavel Foltýn, který se uzdravuje ze zranění z minulého týdne, odjel časovku spíše v tréninkovém tempu a skončil jedenáctý.

Zítra je na programu silniční závod do nějž nastoupí všichni závodníci kategorie H.